Search
Close this search box.

MZDOVÁ A PLATOVÁ KALKULAČKA

Měníte práci? Chcete vyzkoušet nový obor? A chcete vědět, jaké jsou obvyklé výdělky dle vašich zkušeností, oboru, kvalifikaci či regionu na konkrétní pracovní pozici Díky naší komplexní aplikaci můžete zjistit reálnou výši mzdy/platu pro konkrétní zvolenou pozici. Kalkulačka zohledňuje věk, pohlaví, obor, kvalifikaci či region.

Data mzdové a platové kalkulačky vychází z reálných výdělků za uplynulý kalendářní rok, které pro Ministerstvo práce a sociálních věcí ve statistickém šetření sbírá společnost Trexima. 

Výsledné hodnoty výdělku umožňují orientaci na pracovním trhu a možnost získat přehled o výdělkových hladinách dle zadaných kritérií. Nejsou v žádném případě nijak vymahatelné ani zaručené prostřednictvím MPSV, slouží pouze jako přehled průměrných výdělků dle skutečnosti v rámci trhu práce v ČR. 

Mzdová a platová kalkulačka umožňuje zjistit reálnou výši mzdy/platu pro konkrétní zvolenou pozici. Kalkulačka zohledňuje věk, pohlaví, obor, kvalifikaci či region. Vyzkoušejte ji a získejte přehled o výdělkových hladinách na trhu práce v ČR.