Search
Close this search box.

15. ročník Equal Pay Day v Česku

Nenechte si ujít 15. ročník konference Equal Pay Day, který má letos podtitul PŘÍLEŽITOST aneb Rozdíl v odměňování (gender pay gap) do společnosti 21. století nepatří. Pojďme se vzájemně inspirovat, co můžeme udělat pro jeho odstranění a lepší využití talentů.

Ve čtvrtek 11. 4. 2024 se odehraje konferenční část akce. Čeká nás více než osm hodin plných inspirace, zajímavých setkání a networkingu. Mezi hosty budou i osobnosti ze zahraničí, které budou sdílet cenné zkušenosti s tím, jak plně využít potenciál a talenty žen.

Mezi speakry je i hlavní gestorka projektu Lenka Simerská, která bude mluvit o tom, že transparentnost je skvělá příležitost pro všechny, a pro ženy obzvlášť. Další čtvrteční osobností je vedoucí oddělení expertních činností Ministerstvo práce a sociálních věci ČR Jana Skalková s tématem „Současné a budoucí výzvy.“

Čtvrteční program najdete zde.

Páteční mentoringová část konference nabízí možnost sestavit si program dle svého aktuálního zájmu a potřeby. S konferenční aplikací Eventee tak máte možnost využít čas na Empower day na maximum. Největší Mentoringová zóna v Evropě, která od roku 2010 přivítala již 20573 mentees, přináší i letos 100+ osobností z Česka i zahraničí. V rámci Empower Day můžete navštívit také FINdependence zone by Raiffeisenbank, Wellbeing zónu Levandulové údolíTeens zónu, Expo zónu, Koučink zónu a další.

Mentoringový tým posílí Lenka Simerská s tématem, jak ovlivnit své vlastní odměňování, a Petra Sofie Haken s návodem na sestavení kvalitního týmu a nastavení rovného odměňování.

Páteční program najdete zde.