Search
Close this search box.

Byli jsme na konferenci #HolkyzMarketingu

8. 3. 2022, příznačně na MDŽ, jsme se v roli spíkrů rádi zúčastnili historicky první Konference #HolkyzMarketingu, abychom se poděli o naše know-how z oblasti GPG.  

V příjemném prostředí HubHub ARA na Praze 1 proběhla dlouho připravovaná konference užitečné platformy #HolkyzMarketingu, která nabízí školení, přehled pracovních pozic a inspiraci. Zúčastnilo se jí přes 120 holek a kluků a dalších devět v roli spíkrů. 

 

V rámci panelu Hlas Heroine přispěla gestorka našeho projektu Lenka Simerská do diskuze na téma pay gap, bossing nebo kariéra vs. rodičovství, po boku ředitelky spolku Aperio Elišky Kodyšové a Šárky Homfray, odborové právničky a publicistky. Potěšilo nás, že náš vstup měl přímý praktický dopad. Mnozí přítomní si problematické téma uvědomili a jedna z účastnic na druhý den sebrala odvahu vyjednávat o zvýšení své mzdy. 

 

Kromě vzdělávání jsme také společně přispěli na dobrou věc. Na akci se vybralo celkem 86 100 Kč na projekt Místo Dobra. Za tyto peníze se opraví část azylového domu pro mámy s dětmi.

Děkujeme za pozvání a už se těšíme na druhý ročník konference na podzim!