Search
Close this search box.

ON-LINE PŘEDNÁŠKA S NÁZVEM EQUAL PAY FOR WOMEN AND HOW TO ACHIEVE IT

Jsme vždycky rádi, když se firmy zabývají tématem rovného odměňování žen a mužů. A jsme ještě raději, když u toho můžeme být, přispět svými poznatky a odnést si cennou zpětnou vazbu.

To byl také případ naší interaktivní on-line přednášky s názvem Equal Pay for Women and How to Achieve it, ke které se v úterý 12. 1. 2021 připojilo 48 žen z komunity Working Mothers poradenské společnosti @Accenture v České republice. Zdejší pracující ženy s dětmi z různých divizí se jednou měsíčně schází, aby se vzájemně inspirovaly a podporovaly. Účast na našem semináři byla pro komunitu rekordní!

Pro @Accenture v České republice není téma Equal Pay novinkou. „Společnost má rovné odměňování mezi svými základními hodnotami,“ říká personální manažerka společnosti Šárka Vránová. „Tito progresivní zaměstnavatelé udávají trend pro zbytek trhu. Pro některé ženy jsou fakta a souvislosti stále překvapením, i když se s problémem v nějaké podobě už setkaly. Proto má osvěta smysl,“ dodává hlavní gestorka projektu 22 % K ROVNOSTI Lenka Simerská, která se ujala lektorování.