Search
Close this search box.

Pozvánka na mentoring EPD: Dita Jahodová

Nedílnou součástí konference EPD je mentoringový program. Také na 13. ročníku akce se můžete těšit na desítky inspirativních osobností, které budou vyprávět své příběhy a sdílet zkušenosti. Neformálně, ale stále profesionálně.

Pokud vás zajímá rovnost odměňování z hlediska zaměstnavatele, nenechte si ujít mentoring Dity Jahodové, která má v našem projektu na starost rozvoj a aplikaci Logibu, nástroje k otestování míry rovnosti a férovosti odměňování mužů a žen. Téma jejího mentoringu zní: NA CO SE SOUSTŘEDIT, KDYŽ CHCETE ODMĚŇOVAT FÉROVĚ.

Zajímá Vás, jestli odměňujete své zaměstnance a zaměstnankyně férově? Chcete vědět, na co si dát pozor, aby Vám nevznikaly rozdíly v odměňování za stejnou práci či práce stejné hodnoty? Během našeho setkání se seznámíte s tím, jak rozklíčovat příčiny rozdílů v odměňování žen a mužů pomocí nástroje Logib. Společně se pobavíme o tom, jak uvažovat o práci stejné a srovnatelné hodnoty při zapojení genderového hlediska, a jak tento způsob uvažování přenést do praxe ve Vaší organizaci. Odnesete si i pár tipů na podporu rovného odměňování u Vás na pracovišti.

Kdy? 09. 04. 2022 09:00 – 10:00 hodin v Clarion Congress Hotel Prague


Na mentoring se registrujte se zde